Skip to content Skip to footer

About Holictic Healing

Holistic healing is an approach to life and health that considers all of the internal and external factors affecting a person. The interconnection of body, mind and spirit is essential for harmonious existence and living your life in more rewarding and fullfilling way.

Astrological
Consultation

«A Sensitive, In-depth Discussion about Your Horoscope and Your Potential»

Our certified professional astrologer with over 15 years of consulting experience is ready to help you comprehend the secrets of your fate encoded in position of celestial bodies at the time of your birth. Find out about major challenges and triumphs you are likely to have in future. Absolute confidentiality is guaranteed.

Choose Your Zodiac Sign

What’s Your Sign? Read Your Daily
Horoscope Today

Aries

Mar 21 - Apr 19

Taurus

Apr 20 - May 20

Gemini

May 21 - Jun 20

Cancer

Jun 21 - Jul 22

Leo

Jul 23 - Aug 22

Virgo

Aug 23 - Sep 22

Libra

Sep 23 - Oct 22

Scorpio

Oct 23 - Nov 21

Sagittarius

Nov 22 - Dec 21

Capricorn

Dec 22 - Jan 19

Aquarius

Jan 20 - Feb 18

Pisces

Feb 19 - Mar 20

Testimonials

Cafenin şiirinliği ile başlamak istiyorum öncelikle. Güler yüzlü güzel hizmetleri var. Kimseye müşteri gibi bakılmayan yerlerden biri diyebilirim. Evinizde gibi hissedebilirsiniz inanmayan cafeye gidip ziyaret edebilir. Bu arada birde fal konusuna değineceğim. Soner beyi bulun ve su falı baktırın. 3 yıldır gidiyorum ve size doğru yönlendirmeler de bulunuyor. Fal da efsane ötesi diyebilirim, size de tavsiye ediyorum. Mutlaka Soner beyi bulun kahvesini için. En yakın zamanda yine gideceğim.

Tugba Kalemoglu

Gerçekten iyi bir fal baktırmak istiyorsanız düşünmeden tercih edebileceğiniz bir yer. Tesadüfen gelmeme rağmen çok memnun kaldım.Onun dışında yemekleri de gayet lezzetli. Dekorasyon açısından da gayet göz doldurucu ve hoş. Hem kalite hem lezzet arıyorsanız mutlaka tercih etmelisiniz. Bahçesi tam anlamıyla çiçek sevenler için kaçınılmaz bir memnuniyet oluşturacaktır. Herşey için teşekkür ediyorum

Ezgi Aktan

Neden fala bu kadar düşkün olunduğunu şimdi daha iyi anlıyorum sanırım gayet güzel bi deneyimdi soner beyin enerjisi çok yüksek ve derin çok doğru yorumladı hayatımı ve ışıklandırdı teşekkür ederim herşey için.

Bugra Binici

Her şeyiyle kesinlikle 5 yıldızı hak eden bir mekan. Mina Cafe gerek dekorasyonunun iç açıcılığı, cafenin mütevazi ve sevimli olmasından dolayı insanın ayaklarını ister istemez kendisine çekiyor. Tüm fal çeşitlerine baktıran bir birey olarak kesinlikle Soner Bey en ince detayına kadar söylüyor. Kahvenizi keyifle içtikten sonra Ayşe Hanım’ın güler yüzüyle fal baktırmanızı şiddetle tavsiye ederim. İlk fal deneyimlerimi burada yapmış olmaktan büyük mutluluk duyuyorum , Ayşe Hanım ve Soner Bey’e gelmeyi bırakabileceğimi hiç sanmıyorum. Kesinlikle gözüm kapalı tavsiye ederim.

Türkan Yılmaz

Reflections on the Wisdom From
the Stars and Planets

Receive a free transits & forecast reading with any
natal chart or solar return reading.

Mina Fal Cafe ©  All rights reserved. 2022

Koç

Mart 21 - Nisan 19

Müthiş bir yıllık geçişin ortasındasınız. Çok fazla fiziksel enerjiniz var. Her şeyin üstesinden gelmeye hazır, eylem odaklı bir zihniniz var. Bu şanslı dönemi en iyi şekilde değerlendirmenin anahtarı iletişimdir. Şu anda, başkalarıyla bağlantı kurduğunuzda ve tam olarak ne yapılması gerektiğini anladığınızda iyi bir şekilde kullanabileceğiniz çoklu görev yetenekleriniz var.

 

Koç

Nisan 20 - Mayıs 20

Etrafınızda gelişen olası çatışmalara fazla kapılmamaya çalışın. İşiniz, işleri sakinleştirmek ve duruma daha pratik bir bakış açısı getirmekte yatıyor. Yaptığınız şeyin ne olduğunu düşünmeden çabaların eylem aşamasına karışırsanız, işleri daha fazla karıştırabilirsiniz. Kendinizi ateşe atmak yerine ateşten geri çekilin.

 

İkizler

Mayıs 21 - Haziran 20

Bir yazma projesinde ilerlemek için harika bir zaman. İletişim, film veya uzun mesafeli seyahat içeren herhangi bir büyük, uzun vadeli proje, harekete geçmeniz için size yalvarıyor. Gecikme. Sizi ilerlemeye teşvik eden güçlü bir gücünüz var. Bu projelerin neden istediğiniz gibi sonuçlanmayacağının tüm nedenlerini düşünmek yerine olumlu bir tavırla ileriye bakın.

 

Yengeç

Haziran 21 - Temmuz 22
This is an expansive time for you. You can make great progress on your goals, Cancer. The key is to clear up any miscommunication or dishonesty before you move forward with a clear conscious. Don’t even bother trying to make progress before you’ve cleared up past cobwebs. Keeping everything on a light, flexible track will help you work more efficiently.

Aslan

Temmuz 23 - Ağustos 22

Motorun hızlandı ve hazır Leo. Dolu bir benzin deponuz var. Ne yazık ki, önünüzde büyük bir engel varmış gibi hissedebilirsiniz. Belki de bu engel, zihinsel tutumunuz ve kendinden emin kararlar verememenizden kaynaklanmaktadır. Bazen o kadar dağınık olabilirsiniz ki hiçbir şeyde etkili bir şekilde ilerleyemezsiniz. Bunun için kendini hırpalama. Cevaplar ihtiyacınız olduğunda gelecektir.

 

Başak

Ağustos 23 - Eylül 22

No one likes rejection, but no one likes rejection less than you, Virgo. You may hesitate to take risks in the unknown. Keep in mind that by playing it safe, you deprive yourself of the very adventure that could turn your life around. There’s an energetic, expansive feeling in the air encouraging you to take that leap of faith. This energy may feel foreign to you, but it’s time to embrace it.

Terazi

Eylül 23 - Ekim 22

Be flexible in your communication, Libra, and doors will open to you that you didn’t even know were there. There’s a tremendous amount of physical energy at your disposal. Don’t waste it. By being rigid about your ways and insisting on doing things only according to your philosophy, you deprive yourself of the spontaneous adventures that give life the spice and variety you love.

Akrep

Ekim 23 - Kasım 21

Zor durumda olabilirsin Akrep. Yeni bir yaşam tarzına doğru patlamak istiyorsunuz, ancak kendinizi sıkışmış hissediyorsunuz. Belki de mevcut rutininize zincirlenmiş hissediyorsunuz. Dünyada gerçekten ilerleme kaydettiğinizi hissedebilirsiniz, ancak devasa bir serbest bırakmanın özlemini çekersiniz – bir tuzak kapısının açılması gibi – bu, ötesine geçmenize izin verir. Bu kapı her zaman açıktır.

 

 

Yay

Kasım 22 - Aralık 21

Hayatınızın bir yönünden destek ve güven, diğer taraftan da fiziksel enerji alıyorsunuz. İki alan bir çatışma noktasında olsa da, Yay, her birinin olumlu yönlerini alma ve yeni bir şey yaratmak veya bir sorunu çözmek için bunları bir araya getirme yeteneğine sahipsiniz. Kaynaklarınızı toplayın ve yüksek vitese geçin. Gökyüzü sınırdır.

 

Oğlak

Aralık 22 - Ocak 19

Eldeki enerjilerle çalıştığınızda başarı size gelecektir. Onu baltalamaya veya manipüle etmeye çalışmak yerine, durumun akışına bırakın. İş başında muazzam bir güç var. Belki de tek ihtiyacı olan şey, onu hedeflerinizle uyumlu hale getirmek için biraz yönlendirmedir. Perde arkasında çalışmak yerine niyetinizi açıkça belirtin. Bunu yaptığınızda başkalarından destek alacaksınız.

 

Kova

Ocak 20 - Şubat 18

Bazı tartışmalara girebilirsin, Kova. Doğanız geniş ve cömerttir, ancak başkaları bu iyi doğadan yararlanırsa, ruh haliniz hızla öfkeye ve mesafeye dönüşür. Çatışma genellikle bir ilişkinin doğal bir parçasıdır. Orantısız hale getirmek ve olması gerekenden daha büyük bir soruna dönüştürmek yerine onu bir öğrenme deneyimi olarak kullanın.

 

Balık

Şubat 19 - Mart 20

Yardım istemek konusunda kafanız karışabilir, Balık. Olağan kaynaklarınız, sizinle hiçbir ilgisi olmayan sorunlar ve çatışmalarla meşgul olabilir. Daha sonra başkalarına yardım etmeyi teklif edebilirsiniz. Bunu yaparak, bir başkasının ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçlarının önüne koydun. Bu size bir düzeyde iyi gelse de, aynı zamanda uğraşmanız gereken sorunlardan kaçınmanın bir yoludur.