Skip to content Skip to footer

Ask Question to a Crystal Ball Reader

Here at Mystik, my main focus is helping diviners like yourself use Tarot to improve your love life, get clarity in your relationships and make more money in your business. I keep the focus around here on predictive Tarot, and learning the type of reading skills which you will use in your everyday life.

MON-FRI: 9 AM – 22 PM
SATURDAY: 9 AM – 20 PM

Divining the Past, Present and Future

Welcome to Mystik the home of Tarot readers who divine for clarity on their love lives, more money in their businesses and predictions for the future. Tell me, where are you on your Tarot journey?

Fortune Telling
Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum.
Love Predictions
Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum.
Career Predictions
Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum.

Testimonials

Cafenin şiirinliği ile başlamak istiyorum öncelikle. Güler yüzlü güzel hizmetleri var. Kimseye müşteri gibi bakılmayan yerlerden biri diyebilirim. Evinizde gibi hissedebilirsiniz inanmayan cafeye gidip ziyaret edebilir. Bu arada birde fal konusuna değineceğim. Soner beyi bulun ve su falı baktırın. 3 yıldır gidiyorum ve size doğru yönlendirmeler de bulunuyor. Fal da efsane ötesi diyebilirim, size de tavsiye ediyorum. Mutlaka Soner beyi bulun kahvesini için. En yakın zamanda yine gideceğim.

Tugba Kalemoglu

Gerçekten iyi bir fal baktırmak istiyorsanız düşünmeden tercih edebileceğiniz bir yer. Tesadüfen gelmeme rağmen çok memnun kaldım.Onun dışında yemekleri de gayet lezzetli. Dekorasyon açısından da gayet göz doldurucu ve hoş. Hem kalite hem lezzet arıyorsanız mutlaka tercih etmelisiniz. Bahçesi tam anlamıyla çiçek sevenler için kaçınılmaz bir memnuniyet oluşturacaktır. Herşey için teşekkür ediyorum

Ezgi Aktan

Neden fala bu kadar düşkün olunduğunu şimdi daha iyi anlıyorum sanırım gayet güzel bi deneyimdi soner beyin enerjisi çok yüksek ve derin çok doğru yorumladı hayatımı ve ışıklandırdı teşekkür ederim herşey için.

Bugra Binici

Her şeyiyle kesinlikle 5 yıldızı hak eden bir mekan. Mina Cafe gerek dekorasyonunun iç açıcılığı, cafenin mütevazi ve sevimli olmasından dolayı insanın ayaklarını ister istemez kendisine çekiyor. Tüm fal çeşitlerine baktıran bir birey olarak kesinlikle Soner Bey en ince detayına kadar söylüyor. Kahvenizi keyifle içtikten sonra Ayşe Hanım’ın güler yüzüyle fal baktırmanızı şiddetle tavsiye ederim. İlk fal deneyimlerimi burada yapmış olmaktan büyük mutluluk duyuyorum , Ayşe Hanım ve Soner Bey’e gelmeyi bırakabileceğimi hiç sanmıyorum. Kesinlikle gözüm kapalı tavsiye ederim.

Türkan Yılmaz

Taking You the Furthest into Your Future

Quisque sagittis arcu id cursus tempor. Vivamus eu ornare mi.

Mina Fal Cafe ©  All rights reserved. 2022